Vyberte položku pro kontrola číslování

Atrakce pro každého

BEZ OHLEDU NA POČASÍ

Imperiall Resort & MediSpa je ideální pro dovolenou s dětmi. Tato oblast je jedním z nejkrásnějších a nejčistších koutů pobřeží a nabízí nezapomenutelnou dovolenou u moře. Náš personál vynakládá veškeré úsilí, aby všichni naši hosté zažili nezapomenutelné a relaxační a radostné chvíle.


Zábava a hra

Jsme přesvědčeni, že od okamžiku příjezdu až po rozloučení s námi se
nikdo z našich nejmladších hostů nebude nudit!

2,4 ha

rekreační prostor

3 tisíc m²

Zábava
uvnitř

100%

bavte se

0

nudy každý den!

Krytý bazén

Krytý bazén — jediný v Sianożętech

Inovativní bazén vybavený moderním systémem úpravy vody se zanedbatelným obsahem chloru, který zahrnuje: samostatnou plaveckou dráhu o délce 12,5 m, rekreační oblast, brouzdaliště pro děti, skluzavku, vířivku pro 6 osob, přímý vstup do wellness zóny - s další vířivkou, parní lázní, finskou saunou a solankou.

Hloubka:
— rekreační oblast (hlavní bazén) 1,20 m
— plavecká dráha 1,30 m — malé brouzdaliště 0,5 m

U bazénu je zajištěna stráž plavčíka.

Ceník pro hosty zvenčí:

Jednorázový vstup až 2h:

Dospělý: 30 zł
Dítě do 18 let: 20 zł

Pass (10 zásahů):

Dospělý: 200 zł

Dítě do 18 let: 150 PLN


Venkovní bazén

sezónní

Dva letní bazény jsou navrženy pro zákazníky všech věkových kategorií. Pro dospělé je k dispozici rekreační bazén o rozměrech 15m x 8m a hloubkou 1,3 m vybavený protiproudem, zatímco pro děti je k dispozici brouzdaliště ve tvaru kruhu o průměru 6 m a hloubce 50 cm, což je bezpečná zóna pro hraní si ve vodě. Pro příjemný čas pro trávení volného času jsou na pískovcové pláži u bazénu pohodlná lehátka. Voda v obou bazénech je ohřívána pomocí ekologických solárních panelů, což vám umožní dosáhnout teploty vody až 30 stupňů Celsia v létě. Všichni naši hosté se mohou cítit bezpečně pod dohledem kvalifikovaného záchranáře.

Wellness zóna

Nedílnou součástí komplexu Imperiall Resort & MediSpa Pool Complex je wellness zóna se suchou saunou, parní lázní, solankou a vířivkou. Jedinečná atmosféra a originální design interiéru vám zajistí nezapomenutelnou relaxaci u moře. Návštěva sauny eliminuje účinky únavy, pomůže odstranit toxiny z těla, zlepší krevní oběh a poskytne relaxaci.

Finská sauna (suchá)

Místnost rozehřátá na teplotu asi 95° C, s vlhkostí 10%. Takto vysokou teplotu udržují kamna s vyhřívanými kameny. Můžete zůstat v suché sauně od 8 do 15 minut, poté byste ji měli nopustit, osprchovat se studenou sprchou, osušit se a vrátit se do sauny. Po třetím výstupu ze sauny byste měli tělo natřít olejem a vypít asi litr vody nebo šťávy. Finská sauna má příznivý vliv na kardiovaskulární systém, stav a imunitu.

Parní lázeň

Místnost rozehřátá na teplotu 43-48 stupňů Celsia s vlhkostí až 100%. Během sezení byste měli vypít velké množství vody. Doba pobytu v parní lázni nesmí být delší než 25 minut. Tento druh postupu zmírňuje bolesti svalů, zlepšuje krevní oběh. Kromě toho má parní lázeň relaxační účinek a zlepšuje celkové zdraví.

Solanka

Je postaven z měkkého dřeva, březových větviček a zařízení pro čerpání solanky. Mikroklima vytvořené kolem solanky se používá k prevenci a léčbě onemocnění horních cest dýchacích, sinusitidy, emfyzému, hypertenze, alergií, vegetativní neurózy a v případě celkového vyčerpání.

Důležité informace

Ve finské sauně a parní lázni byste měli nosit ručník (pro zakrytí těla). Neměli byste chodit do sauny s plným žaludkem nebo po pití alkoholu. Hlavním rysem sauny je střídání přehřátí a chlazení těla. Proto lze tuto úpravu rozdělit do dvou fází — vytápění a chlazení. Nakonec je také nutný odpočinek.

Více informací na ABC Saunování.


Herny

Joonglaland
Prostorná herna Joonglaland a v něm: terárium s párem leguánů Trala a Lala, akvárium s barevnými rybami a želvou Pixel. Místnost je přizpůsobena pro umělecké, technické a divadelní kurzy, vybavená mnoha hračkami, vzdělávacími hrami a koutkem pro rodiče.

Interaktivní herna
Prostorná herna
vybavená mimo jiné X-Box Kinect na velké obrazovce, interaktivní podlaha FUN-FLOOR se vzdělávacími hrami, Obřími šachy, stolním fotbálkem a koutkem pro rodiče.

Outdoor Play World (otevřeno v dezóně) — uzavřená třípatrová herna plná bazénů s míčky, tunely a skluzavkami, kde mají děti možnost aktivně vybít svou energii, procvičovat motorickou koordinaci, manipulační dovednosti a integrovat se se svými vrstevníky

Sport

 • Fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, basketbalový a tenisový kurt.
 • Fitness místnost vybavená profesionálním tréninkovým vybavením, (Pro hosty zvenčí: jednorázový vstup 30 zł. Pernamentka na 10 vstupů 200.00 zł. Pernamentky budou k dispozici od 01.09.2021.)
 • Tělocvična a školící místnost se sportovní podlahou, zrcadly, podložky pro bojové sporty, mini branky a malé sportovní vybavení a audio-video
 • Outdoor Fitness Park - kombinace fyzické aktivity s potěšením venkovního pobytu.
 • Stůl na stolní tenis (úroveň 1)
 • Kulečník (úroveň -1) Večerní klub


Tělocvična

K dispozici je klimatizovaný pokoj se zrcadly, který je ideální pro lekce tance, pilates a jógy. Hala o rozloze: (100 m2) o rozměrech 5,70m x 17,70m

Ve vybavení haly:

 • profesionální sportovní parkety
 • zrcadla
 • Puzzle rohože pro bojové sporty
 • mini brány
 • malé sportovní vybavení

Je možné si pronajmout tělocvičnu pro skupinové, individuální třídy.

Jízdní kola

Imperiall Resort nabízí půjčovnu jízdních kol a přileb pro hosty. Máme nová špičková městská kola. Půjčovna je k dispozici na recepci a je otevřena denně od 7:00 do 21:00.

Poloha resortu je vynikající základnou pro cyklistické výlety. Přes Sianożęty vede mezinárodní cyklotrasa R10 s mírnou obtížností (trekking/cross) směrem na Kołobrzeg a Mielno. Právě zde se v Kołobrzegském lese nacházejí nejstarší duby v Polsku: 650 let starý Warcisław.

Zveme vás na aktivní dovolenou a seznámení se s kouzly cyklotrasy R10. Doporučujeme vám využít půjčovny jízdních kol.

Kinosál

V areálu se nachází kinosál - ve kterém je možné provést prezentaci nebo promítnout film.

Přečtěte si více

Muzeum jantaru

Přečtěte si více

Dětské hřiště

Přečtěte si více

Zahrady Hortulus

Přečtěte si více

Maják Kołobrzeg

Přečtěte si více

Půjčovna kol

Přečtěte si více

Tělocvična

Přečtěte si více

Kulečníkový stůl

Přečtěte si více

Zábavní park Pomořansko

Přečtěte si více

Koňská farma v Budzistowě

Přečtěte si více

Multifunkční hřiště

Přečtěte si více

Herna Joonglaland

Přečtěte si více

Zábavní park Zieleniewo

Přečtěte si více

Interaktivní herna

Dovolená U Moře

Čekáme na vás v Imperiall Resort & MediSpa