Prozkoumejte širokou škálu služeb

bary, restaurace a diskotéka

Gastronomie je silnou stránkou nabídky našeho zařízení u moře a kvalita našich služeb je na vysoké úrovni. K dispozici je několik stravovacích míst, která mají uspokojit chutě i těch nejnáročnějších gurmánů.

S vášní a láskou

„Není upřímnější lásky než láska k jídlu“
George Bernard Shaw

2

restaurace

3

bary

1

diskotéka

1

kavárna

Úroveň 5

Top 100 restaurací v Polsku!

Působivá restaurace a'la carte na střeše 5 podlažního bytového domu s velkou vyhlídkovou terasou a panoramatem Baltského moře. Úroveň 5 byla zařazena mezi 100 nejlepších restaurací v Polsku.

Hlavní restaurace

V restauraci Imperiall Resort & MediSpa v Sianozety se podávají snídaně a večeře formou bohatých bufetů. Sortiment bufetů je velmi pestrý a pokrmy jsou připravovány z místních a čerstvých produktů z oblasti Sianożęty a Ustroń Morskie, které jsou speciálně vybírány naším šéfkuchařem, což zaručuje kvalitu a chuť.

Lounge Club

Imperiall Lounge Club je jedinečné místo v našem zařízení, které se nachází na úrovni „-1“. Moderní a stylový interiér a uvolněná hudba vytvářejí úžasnou atmosféru. Profesionální barmanská služba vám zpříjemní čas a vezme vás na cestu světem lihovin a koktejlů. Lounge Club je jedním z mála míst v Sianożętech a Ustroně Morskie, kde můžete sledovat různé druhy sportovních akcí a účastnit se pravidelných akcí s živou hudbou na velké obrazovce v HD kvalitě.

Lounge Club je k dispozici hostům zvenčí. Zákazníci Lounge Club mohou také využít hernu.

Kavárna a nápojový bar

Imperiall Caffe & Drink Bar je moderní kavárna s klimatizovanými pokoji, která je otevřena pro letní sezónu. Nabízíme hostům široký výběr lahodné tradiční zmrzliny s největšími porcemi v Sianożętech, chutné vafle a palačinky, lihoviny a nápoje a lahodné koktejly. Další atrakcí jsou četné večery s živou hudbou a sportovními událostmi na velké obrazovce, které jsou velmi oblíbené mezi hosty navštěvujícími Ustronie Morskie a Sianożęty.

* Kavárna je otevřena od 1. června do první neděle v září.

* Imperiall Caffe & Drink Bar je k dispozici také pro cizince.

Vítejte, kontaktujte nás

rezervace sálů, rauty, rodinné a firemní akce