Filozofie SPA

uklidňující tělo a smysly

Je založen na tvrzení, že voda je pro tělo tím, čím sny jsou pro duši. SPA znamená klid těla i mysli - vhodné procedury pomáhají uvolnit unavené tělo a uklidnit smysly.

Věděli jste, že...

Již staří Římané uklidňovali unavené svaly v horkých pramenech, které byly o něco později vybudovány a přeměněny na lázně, sauny, termální lázně atd. Tato místa byla nazývána „aquae“ a postupy prováděné v nich byly označovány jako „Sanus per Aquam“ (SPA) - „Zdraví vodou“.

více než 10 let

Zážitky v SPA

více než 5 tisíc.

provedené postupy

téměř 90

Návrhy v menu SPA

vždy 100%

Zachovávání bezpečnosti

Ošetření Obličeje

Každému ošetření obličeje předchází kosmetická konzultace umožňující odpovídající výběr ošetřujícího ošetření podle typu a potřeb pokožky, diskuze o domácí péči a poskytnutí vzorku naší kosmetiky, která bude použita samostatně doma. Všem záběhům na obličej předchází důkladné odstranění make-upu obličeje, peeling vybraný pro typ pleti, sérum, na kterém se provádí relaxační nebo stimulační masáž obličeje, maska a krém pro dokončení procedury.

Ošetření těla

Široká škála masáží zajistí hlubokou relaxaci, která vás zavede do úplně jiného světa, světa zcela bez stresu a starostí každodenního života. Odpočinete si v rytmech relaxační hudby, která je vybrána v závislosti na typu prováděné masáže, záři svíček, při vůni éterických olejů a úžasné atmosféře procedury ovlivní všechny smysly.

Široká škála služeb zaručuje nalezení léčby pro všechny typy pleti, a to jak pro ženy, tak pro muže.

Kyslíková terapie

Hyperbarická kyslíková terapie - HBOT - je metoda léčby nemocí a zranění v hyperbarické komoře za použití vyššího než atmosférického tlaku.

Spočívá v tom, že pacientovi dodává kyslík v prostředí se zvýšeným tlakem. Díky zvýšenému tlaku se urychluje migrace částic kyslíku do buněk těla, což zvyšuje jejich okysličování, podporuje jejich regeneraci a vývoj.

Hyperbarická komora


Jsme jediní v našem regionu s hyperbarickou komorou pro jednoho muže!
Hyperbarická kyslíková terapie působí na všechny buňky našeho těla a účinně je nasycuje kyslíkem. Jedná se o jednu z nejúčinnějších, neinvazivních metod prevence zdraví a léčby nemocí. Pozitivně ovlivňuje správné fungování celého organismu, zejména oblasti mozku.
Ošetření v hyperbarické komoře se provádí pod plnou kontrolou vyškoleného operátora komory.

Kompletní nabídka procedur

Prozkoumejte širokou škálu procedur MediSpa

Vítejte, kontaktujte nás

rezervace procedur, informace, SPA nabídka